KWB Adamów SA
KWB Adamów SA
KWB Adamów SA
KWB Adamów SA
KWB Adamów SA

WIADOMOŚĆ

Karczma Piwna i Comber Babski

Karczma Piwna i Comber Babski to tradycja górnicza kultywowana od wielu już lat w Kopalni „Adamów”, w okresie obchodów Górniczego Święta.

W tym roku imprezy te odbyły się 30 listopada. Jak co roku na Karczmie Piwnej gwarkowie z „Adamowa” i ich goście zabawiani byli anegdotami i żartami sparafrazowanymi z zabawnych zdarzeń, które gwarkowie z „Adamowa” prowadzący Karczmę Piwną podpatrzyli i podsłuchali w mijającym roku. Gwarkowie przy złocistym górniczym trunku i golonce bawili się wyśpiewując gromko znane piosenki.
W czasie, kiedy gwarkowie przy kuflu bawili się na sali zakładowej stołówki, tuż obok bo w Klubie „Barbórka” panie na Combrze Babskim wesoło bawiły się pod hasłem „Hawaj jest piękny” W konkursach, śpiewach i zabawie pomagała paniom grupa FORTON z Siemianowic Śląskich.
W późnych godzinach wieczornych gwarkowie z Karczmy Piwnej przeszli do pań bawiących się na Combrze Babskim i oddali się tańcom i wspólnej zabawie.kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  

 WSZYSTKIE WIADOMOŚCI

WWW Kwbadamów SA
KWB Adamów SA
KWB Adamów SA

© 1999-2017 - PAK Kopalnia Węgla Brunatnego Adamów S.A. w Turku

KWB Adamów SA