KWB Adamów SA
KWB Adamów SA
KWB Adamów SA
KWB Adamów SA
KWB Adamów SA

WIADOMOŚĆ

Rozegrany został XVIII Barbórkowy Turniej "Szuby 2013"

W ramach obchodów Dnia Górnika w dniu 28 listopada 2013 r. w klubie Barbórka odbył się XVIII Barbórkowy Turniej "Szuby 2013" o Puchar Przewodniczącego Międzyzakładowego Związku Zawodowego Górników PAK Kopalni Adamów.

W turnieju wzięło udział 30 par, czyli 60 osób z pośród pracowników i emerytów.
Po losowaniu pary podzielone zostały na osiem grup eliminacyjnych. Półfinały rozegrane zostały w czterech grupach. Po sportowej rywalizacji do finału awansowały cztery najlepsze pary z grup. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco. Pierwsze miejsce i Puchar Przewodniczącego MZZ Górników PAK Kopalni Adamów zdobyła para Sławomir Klimek i Andrzej Szałek obaj z oddziału MMK, na drugim miejscu uplasowała się para zawodników Maciej Wojtkowiak oddz. KNW i Krzysztof Matuszak oddz. GOW, trzecie miejsce zajęła para Henryk Kubiak i Jan Pichłacz obaj są emerytami, a czwarte miejsce zajęła para Marek Pasturek oddz. IB i Bogdan Wójtowicz - emeryt.
Cztery najlepsze pary w turnieju, które rozgrywały pomiędzy sobą finał zostały nagrodzone przez organizatorów nagrodami rzeczowymi oraz okolicznościowymi dyplomami. Zawody odbyły się w duchu sportowej rywalizacji.

kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  

 WSZYSTKIE WIADOMOŚCI

WWW Kwbadamów SA
KWB Adamów SA
KWB Adamów SA

© 1999-2017 - PAK Kopalnia Węgla Brunatnego Adamów S.A. w Turku

KWB Adamów SA