KWB Adamów SA
KWB Adamów SA
KWB Adamów SA
KWB Adamów SA
KWB Adamów SA

WIADOMOŚĆ

Karczma Piwna i Comber Babski


Karczma Piwna i Comber Babski to tradycja górnicza kultywowana od wielu już lat w Kopalni „Adamów”. Biesiady gwarków i combrówek organizuje, w ramach obchodów górniczego święta, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Górnictwa przy PAK Kopalni Węgla Brunatnego Adamów S.A.

W tym roku imprezy te odbyły się 6 grudnia. Na Karczmie Piwnej gwarkowie z „Adamowa” i ich goście zabawiani byli anegdotami i żartami sparafrazowanymi z zabawnych zdarzeń wychwyconych przez prowadzących Karczmę Piwną adamowskich gwarków. Gwarkowie przy złocistym górniczym napoju i golonce bawili się wyśpiewując gromko piosenki i powszechnie już znane przerywniki takie jak: „Leci owca od Sosnowca” czy „Niepewnym skutkiem”.
W czasie kiedy gwarkowie biesiadowali na sali zakładowej stołówki, tuż obok, bo w Klubie „Barbórka”, panie na Combrze Babskim bawiły się pod hasłem „Las Vegas”. Panie, jak przystało na zabawę w Las Vegas, ubrane w stosownym stylu, oddawały się nie tylko śpiewom i licznym konkursom, ale również próbowały swojego szczęścia w grach hazardowych takich jak ruletka i gry w karty. W zabawie paniom pomagała grupa FORTON z Siemianowic Śląskich.

kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  kliknij aby powiększyć...  

 WSZYSTKIE WIADOMOŚCI

WWW Kwbadamów SA
KWB Adamów SA
KWB Adamów SA

© 1999-2017 - PAK Kopalnia Węgla Brunatnego Adamów S.A. w Turku

KWB Adamów SA