KWB Adamów SA
KWB Adamów SA
KWB Adamów SA
KWB Adamów SA
KWB Adamów SA

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Filary Polskier Gospodarki

Ranking „Filary Polskiej Gospodarki” opublikowany został w „Pulsie Biznesu”. Na liście najlepszych firm Wielkopolski znalazła się Kopalnia Węgla Brunatnego „Adamów” SA.
więcej 

"Przyjaźni Środowisku"

„Przyjaźni Środowisku” to Narodowy Konkurs Ekologiczny, którego podstawowym celem jest popularyzacja inwestycji i działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego.
więcej 

Tytuł HIT

Kopalnia Węgla Brunatnego "Adamów" SA znalazła się w gronie laureatów prestiżowego konkursu pn. „Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu”.
więcej 

Mecenas Polskiej Ekologii

Za szczególne osiągnięcia w dziedzinie ekologii lub przy trzecim przedłużeniu znaku Narodowa Rada Ekologiczna Konkursu przyznaje tytuł Mecenasa Polskiej Ekologii.
więcej 

PERŁA POLSKIEJ GOSPODARKI

Redakcja miesięcznika Polish Market oraz Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk przyznali Certyfikat w Rankingu Polskich Przedsiębiorstw.
więcej 

Solidny Pracodawca

Kopalnia „Adamów” uzyskała tytuł „Solidny pracodawca”. Wręczenie nagrody odbyło się w 2009 r. podczas uroczystej gali zorganizowanej w Warszawie.
więcej 

Złote Firmy Wielkopolski

„Złote Firmy Wielkopolski” to ranking najlepszych przedsiębiorców, który został opracowany na podstawie otrzymanych ankiet.
więcej 

WWW Kwbadamów SA
KWB Adamów SA
KWB Adamów SA

© 1999-2017 - PAK Kopalnia Węgla Brunatnego Adamów S.A. w Turku

KWB Adamów SA